Arsen Sp. z o.o. Sp. k., Grabowiec 5 A, 98-200 Sieradz

tel. 43 826 00 00,
tel. 694 477 776

7 najmodniejszych materiałów wykończeniowych

materiały wykończeniowe

Wybierając materiały wykończeniowe, warto kierować się jakością i trwałością. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, można zastosować różne artykuły do malowania. Sprawdź, o jakich produktach mowa!

Farby wewnętrzne

Do wyboru są farby lateksowe, hybrydowe i tablicowe, dzięki którym stworzysz wyjątkową aranżację. Tak naprawdę malowanie to najtańszy sposób wykończenia ścian a odpowiednio operując kolorami, można uzyskać niesamowite efekty.

Pigmenty

Jeśli marzysz o unikatowym kolorze, to sięgnij po pigmenty, które stworzą odcień, jaki trudno będzie znaleźć w standardowej palecie.

Farby wielkopowierzchniowe

Przy naprawdę dużych powierzchniach warto sięgnąć po farby wielkopowierzchniowe, które można nakładać metodą natrysku przy użyciu agregatu, co pozwala na szybkie wykończenie powierzchni i bardzo dokładne krycie. Farby wielkopowierzchniowe sprawdzą się do malowania metalu, drewna, PCV i aluminium.

Farby do metalu

Modny w ostatnich latach styl industrialny charakteryzuje się dużą ilością dodatków z metalu oraz elementów DIY, które upiększają wnętrze. Na elementy metalowe warto nałożyć powłokę z farby, która zapewni trwały kolor i estetyczne wykończenie.

Farby do drewna

Jeśli marzysz o przytulnym wnętrzu rustykalnym, to nie możesz pominąć elementów z drewna, które stworzą niepowtarzalny klimat w twoim domu. Do zabezpieczenia lameli i innych dekorów warto wykorzystać środki do drewna.

Farby dekoracyjne

Złoty hologram, struktura betonu a może brokat na ścianie? Wszystko to i jeszcze więcej jest możliwe z zastosowaniem odpowiedniego efektu dekoracyjnego.

Taśmy

Szukasz nietuzinkowych sposobów wykończenia ścian? Sięgnij po cienkie taśmy lakiernicze, dzięki którym stworzysz wyjątkowy i niepowtarzalny motyw geometric wall!

Wróć do bloga